حوزه دانشجویی حضرت معصومه سلام الله علیها در د دوره حضوری و مجازی برگزار می شود. دوره حضوری به مدت ۲ سال یا ۴ ترم تحصیلی می باشد. در دوره حضوری دانشجویان روز های پنجشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۳ بعد از ظهر برنامه درسی و کلاس اخلاق دارند. همچنین اردوهای متنوع زیارتی و تفریحی مخصوص فراگیران این دوره می باشد. 

حوزه دانشجویی حضرت معصومه سلام الله علیها صرفا یک مجموعه آموزشی نیست بلکه مجموعه ای تربیتی فرهنگی است که بعد از اتمام دروس آموزشی دوساله نیز برای فراگیران مستعد برنامه های آموزشی و پژوهشی دیگری نیز دارد. برای آشنایی با سرفصل های دروس دوره حضوری به اینجا مراجعه کنید.

حوزه دانشجویی حضرت معصومه سلام الله علیها در د دوره حضوری و مجازی برگزار می شود. دوره مجازی به مدت یک سال یا ۲ ترم تحصیلی می باشد. در دوره مجازی فایل های درسی به صورت فایل آموزش مجازی بارگزاری می شود و هر ماه یک جلسه برخط پرسش و پاسخ با استاد درس برگزار می گردد. 

این دوره به مادران ، شاغلان و همه خواهرانی که در سراسر کشور زندگی می کنند اختصاص دارد و شرکت در دوره هیچ هزینه ای برای فراگیران ندارد. در کل دوره یک پشتیبان مجازی شما را همراهی میکند. برای آشنایی یا سر فصل دروس دوره مجازی به اینجا مراجعه کنید.

سوال های متداول

موضوع دروس هر دو دوره یکی است اما سر فصل دروس آنها با یکدیگر تفاوت دارد. همچنین اساتید دو دوره نیز متفاوت اند.

برای ثبت نام در حوزه حضوری :

۱- ثبت نام در سایت

۲- تماس حوزه برای تعیین وقت مصاحبه و آزمون (‌تیر و مرداد ماه)

۳- مطلع ساختن شما از قبولی یا عدم قبولی در حوزه ( مرداد و شهریور ماه)

۴- شروع کلاس ها از ۱۳  مهرماه 

برای ثبت نام در حوزه مجازی :

۱- ثبت نام در سایت

۲- پیامک و تماس حوزه برای تعیین تایید مشخصات و دادن اطلاعات کاربری (‌مرداد و شهریور ماه)

۳- شروع کلاس ها متعاقبا از طریق پیامک اعلام می گردد.

شرکت در کلاس های حضوری رایگان می باشد و تنها هزینه ای برای تامین کتب و میان وعده هر ترم تحصیلی اخذ می گردد.

همچنین شرکت در دوره مجازی نیز رایگان می باشد.

داوطلبان حضوری تنها در دوره حضوری و داوطلبان مجازی تنها باید در دوره مجازی ثبت نام کنند. ولی داوطلبان حضوری بعد از یک ترم تحصیلی می توانند به دروس مجازی دسترسی داشته باشند.

همچنین داوطلبان دوره حضوری در صورت عدم قبولی در دوره حضوری می توانند بدون ثبت نام مجدد در دوره مجازی شرکت کنند.

افراد بالای ۳۲ سال و زیر ۴۰ سال با توجه به نمره آزمون و مصاحبه ایشان در مورد حضورشان تصمیم گیری خواهد شد.

چه فراگیران حوزه حضوری و چه مجازی در تابستان می توانند در کلاس های مهارتی و اخلاقی و همایش ها و اردوها مختص به آن دوره شرکت کنند.

دیدگاه فراگیران

فراگیر دوره حضوری
فراگیر دوره حضوریدانشجوی ادبیات فارسی
ادامه مطلب
شاید روز اول سوال احکام را نصفه و نیمه جواب دادیم و حکم قطره خون و شکیات نماز را نمیدانستیم هیچ فکرش راهم نمیکردیم روزی برسد از واجب الوجود و استحقاق انسان برالطاف الهی و اراده ازلی علی ع حرف بزنیم! یا موقع شلوغی های شهر کسی، جایی باشدکه پناه شود بردرددلهامان... اینجا کنار شما حالمان خوب است! اینجا از آن کلاسهایی است که تعطیلیش ناراحتمان میکند!
فراگیر دوره حضوری
فراگیر دوره حضوریفارغ التحصیل مهندسی پزشکی
ادامه مطلب
حوزه دانشجویی توقعاتی که از حوزه و دانشگاه داشتیم رو برآورده کرد. علم به درد بخوری که ما رو به اهداف حقیقی مون نزدیک می کنه، اینجا می میتونیم پیداش کنیم.🌷
فراگیر دوره حضوری
فراگیر دوره حضوریدانشجوی ریاضیات
ادامه مطلب
حوزه دانشجویی ی جورایی برای من ی پناه هستش،جایی هستش که من هر هفته منتظرم پنجشنبه بشه تا بتونم برم حوزه،یکی از خوبیاش هم اینه که میتونم هر سوال یا هر شبهه ای که داشته باشم رو بپرسم و سرش بحث کنم:)
فراگیر دوره حضوری
فراگیر دوره حضوریدانشجوی آموزش ابتدایی
ادامه مطلب
جایی که میتونی تو این وضعیت شبهه‌بازار دانشگاه ها اول زخم های خودت رو که حاصل از شبهات ترمیم کنی و بعد حتی میتونی طبیب درمانگر شبهات همکلاسی های دانشگاهت باشی❤️‍🩹
فراگیر دوره حضوری
فراگیر دوره حضوریفارغ التحصیل مدیریت بازرگانی
ادامه مطلب
آشنا شدن با این محیط و افراد برام یه نقطه عطف بود، شدیم جمعی از عقاید و نظرهای مختلف که آزادانه و بی دغدغه چالش هامون رو بیان می کردیم و پاسخ می گرفتیم.
فراگیر دوره حضوری
فراگیر دوره حضوریدیپلم تجربی
ادامه مطلب
جایی که جواب دقیق و درست سوالاتت رو می‌گیری جایی که با نشاط و صمیمیت ها دلگرم میشوی برای اینکه در این برههء زمانی میان نمیدانم ها و روز مَرگی های زندگی گم نشوی🌱
فراگیر دوره حضوری
فراگیر دوره حضوریدانشجوی ارشد مدیریت مالی
ادامه مطلب
جایی متفاوت از کل دنیا و گرفتاری و آشوباش اینجا آروم میشی و دلگرم به بودن آدم های خوب کلی چیز یاد می گیری، میتونی بهتر زندگی کنی و به دیگران یاد بدی اینجا میبینی که تنها نیستی....
فراگیر دوره حضوری
فراگیر دوره حضوریدانشجوی آموزش زبان عربی
ادامه مطلب
توی اینجا به معنای واقعی میتونی هرسوال و دغدغه ای که توی ذهنت هست رو بدون اینکه کسی بخواد اعتراض کنه بیان کنی و مایی که توی دانشگاه اینقدر از کلمه حیات طیبه حرف می‌زدیم ولی آخرش هم نمی‌دونستیم که منظورش چیه توی اردوهای مشهد به معنای اصلی حیات طیبه برات مشخص میشه یه جوری انگار هدف میده به زندگی آدم.
فراگیر دوره حضوری
فراگیر دوره حضوریدانشجوی علم اطلاعات و دانش شناسی
ادامه مطلب
اینجا جاییه که میتونی تفکرات متفاوت و سبک زندگی های مختلف رو در کنار هم ببینی. یک محیط جدید و به دور از چالش های فرسوده کننده(فرسایشی) و همیشگی. اینجا آدماش تو رو بخاطر خوبی هات دوسِت دارن. میتونی بُعد متفاوتی از خودت و جهان رو در اینجا ببینی. شاید با گذر زمان بتونی اینجا رو "خونه خودت" بدونی.
قبلی
بعدی